Gizlilik Politikası - DKPEAK
DKPEAK

Gizlilik Politikamız

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ HİZMET VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
1. Bu Gizlilik Politikasını okumalı ve kabul etmelisiniz.

Her DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ oyununu oynadığınızda veya DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin herhangi bir hizmetini kullanırken, bu Gizlilik Politikası sözleşmesinin koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul edilirsiniz. Eğer tüm koşulları ve şartları kabul etmiyorsanız, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ oyunlarını oynamamalısınız.

Bu sözleşmede DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ifadesi geçtiğinde; DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin bağlı şirketleri, ana şirketleri, ortak girişimleri ve ortak sahip olduğu diğer kurumsal varlıklar ile temsilcileri, danışmanları, çalışanları, yöneticileri ve yönetim kurulu üyeleri anlaşılmalıdır.

2. Gizlilik Politikasının Tanımları
 • Hesap: DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’ne bilgilerinizi vererek oluşturduğunuz oyunlar ve hizmetler. 
 • Hizmetler: DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sağlanan oyunlar, ürünler ve içerikler. 
 • Gizlilik Politikası Şartları: Bu anlaşmada belirtilen şartlar ve koşullardır. 
 • Teklifler: DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından belirli oyunculara belirli zamanlarda verilen sanal veya somut özel hediyeler. 
 • Kullanıcı İçeriği: DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ aracılığıyla yüklediğiniz veya ilettiğiniz tüm veriler. 
 • Genel Unsurlar: Sanal altın, nakit, jetonlar veya puanlar anlamına gelir, tüm sanal para birimleri ve sanal oyun ögeleri.
3. Hizmet ve Gizlilik Anlaşmasında Değişiklik Yapma Hakkı

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, sözleşmeyi herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değiştirme, düzeltme, ek yapma veya iptal etme hakkını saklı tutar. Değişiklikler yapıldığında yürürlüğe girecektir. Değişiklik, düzeltme veya eklemeler hizmetlerini kullandığınız sürece kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca, bu hizmet ve gizlilik anlaşmasının koşullarını değiştiremeyeceğinizi kabul ediyor ve taahhüt ediyorsunuz.

4. Hesabınız ve Gizlilik Politikası Kapsamındaki Hesap Güvenliğiniz

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, verdiğiniz e-posta adresi ve diğer bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul eder. Ayrıca bu bilgilerin gizli olmadığını, paylaşmanın yasalara aykırı olmadığını, herhangi bir kötü amaçlı yazılım, virüs, reklam yazılımı, casus yazılım, solucan veya diğer zararlı kodları içermediğini kabul edersiniz.

 Bu bilgilerin hiçbiri telif hakkına tabi değildir ve bu bilgilerle ilgili maddi ve manevi yasal haklarınızı feragat ettiğiniz kabul edilir. Sağladığınız bilgilerin herkese açık olabileceğini ve herhangi bir şikayetiniz olduğunda, sizin hasarınızı telafi etme yükümlülüğümüz olmadan hizmetlerimizden faydalanmayı kabul etmelisiniz.

 Bu nedenle, lütfen gizli tutulmasını istediğiniz bilgi ve fikirlerinizi paylaşmayın. DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ kullanıcılarına açık olan forumlar, bloglar, sohbet odalarında paylaştığınız bilgi ve fikirlerin tüm yasal sorumluluğu ve telif hakkı koruması size aittir. Bu faaliyetleri denetleme yükümlülüğümüzü ve herhangi bir katılımcının veya oyuncunun size yasadışı davranışlarla yaklaştığında bize bildirme hakkınızı bildiğinizden eminiz. 

Bununla birlikte, hesabınızı kendi girişimimizle kapatabilir ve faaliyetlerinizi askıya alabiliriz. Diğer kullanıcılar ve oyuncularla yaptığınız paylaşımlar ve konuşmalar kaydedilebilir ancak bu bir zorunluluk değildir. Gizlilik Politikasına göre, başka bir oyuncu veya kullanıcı ile herhangi bir anlaşmazlık durumunda, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak herhangi bir platformda lehinizde veya aleyhinizde hareket etmeyecek ve anlaşmazlığınıza müdahil olmayacağız. 

Hesabınızın ekonomik bir varlık olmadığını ve hiçbir şekilde yanılsama, mülkiyet veya satış veya diğer yasal sözleşmelerde maliyet olarak kabul edilmeyeceğini kabul ediyorsunuz. Hesabınız ve hesabınızdaki tüm öğeler, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin mülkiyet hakkı kapsamındadır; hesabınızı satmaya çalışsanız bile, hesabınızın izinsiz ve haber verilmeden kapatılabileceğini size bildiririz. 

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin oyunlarını ve hizmetlerini kullanmak için hesabınızın güvenliğinden siz sorumlu olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Hesap bilgilerinizi başkalarıyla paylaşırsanız, yalnızca tüm maddi ve manevi olumsuzluklardan sorumlu olacaksınız ve hiçbir şekilde DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’ni sorumlu tutmayacaksınız. Şüphelendiğiniz herhangi bir olumsuz durumu derhal bize bildirmeniz gerekmektedir.

 Üç ay boyunca etkin olmayan hesaplar tarafımızdan silinebilir ve bu hesapların hizmetlerimize erişimi sonlandırılabilir.

5. DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Gizlilik Politikası'ndan faydalanamayan kişiler:

​​Aşağıda, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ oyunlarını oynayamayacak ve DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sunulan çeşitli hizmetlerden faydalanamayacak kişiler bulunmaktadır. Eğer aşağıdaki durumlardan herhangi birine sahipseniz, lütfen DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin hizmetlerini kullanmayın. 

 • DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından belirlenen bu hizmet ve gizlilik sözleşmesini kabul etmenizi engelleyecek yasal bir durum varsa.
 • 18 yaşından küçükseniz.
 • Daha önce DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ oyunlarını oynamanız veya hizmetlerini kullanmanız yasaklandıysa. Gizlilik Politikasına göre, 18 yaşın altındaysanız ve hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, yasal temsilciniz, ebeveynleriniz veya velinizin bu şartları okuyup anlamaları ve kabul etmeleri gerekecektir.
6. Güncellemeler

Sağladığımız hizmetler ve oyunlar sürekli olarak güncellenmekte ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla güncellemeler yapılmaktadır. Bu nedenle, hizmetlerimizden yararlanmaya devam edebilmeniz için periyodik güncellemeleri kabul etmenizi talep etme hakkımız bulunmaktadır. Eğer güncellemeyi yapmazsanız, hizmetlerimizi kullanamayabileceğinizi önceden bildiririz.

7. Gizlilik Politikasının Askıya Alınması ve Profil Yasakları

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, kullanılan oyunların veya hizmetlerin herhangi bir bölümünü veya tamamını, herhangi bir gerekçe veya bildirim olmaksızın geçici veya kalıcı olarak askıya alma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin hizmetlerinden yararlanmak için oluşturduğunuz profil yok edilebilir.

Gizlilik Politikasına göre, daha önce elde ettiğiniz veya satın aldığınız sanal mallar, jetonlar ve diğer sanal öğeler gibi ödüller için DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin, hizmeti veya oyunu geçici veya kalıcı olarak durdurması halinde herhangi bir tazminat yükümlülüğü olmayacağını kabul etmiş ve taahhüt etmiş bulunmaktasınız.

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, kendi inisiyatifiyle Hesapları, Oyunları ve Hizmetleri sınırlama, askıya alma, sonlandırma veya değiştirme hakkını saklı tutar, bunu bildirim ve gerekçe göstermeksizin yapabilir. İçeriğe erişimi yasaklayabilir. Tüm bu eylemlerden dolayı herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmaz.

Gizlilik Politikasına göre, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’ndeki hesabınızı silmemizi istediğinizde herhangi bir para veya diğer tazminat ödeme yükümlülüğünüz bulunmamaktadır.

Ayrıca, oyunlarımız ve hizmetlerimizden faydalanmak için kabul ettiğiniz bu Hizmet ve Gizlilik Anlaşması şartlarına uymazsanız hesabınızın bildirimsiz ve geri dönüşü olmadan kapatılacağını da size bildiririz.

8. Veri Saklama

Belirli bilgileriniz hakkında topladığımız kayıtları, hesabınızın sonlandırılmasından sonra altı (6) ay süreyle saklayacağız. Aksi takdirde, hesabınızın durdurulmasıyla birlikte topladığımız tüm bilgileri silme ve imha hakkını saklı tutarız, ancak siz talep etmediğiniz sürece. Yine de verilerinizin silinmesini isteme hakkına sahipsiniz. 

Size sunduğumuz Hizmetlere bağlı olarak, veri silme talebinizin yapıldığı tarihten itibaren altı (6) ay boyunca belirli verileri yasal amaçlarla saklamak zorunda olabiliriz. Verilerinizin silinmesini talep ederseniz, Hizmetimizi size sunmaya devam edemeyebiliriz.

9. Kişisel Bilgilerinizin Silinme Talebi Hakkı

Bizden/ile ilgili olarak topladığımız herhangi bir kişisel bilginin silinmesini talep edebilirsiniz. Bununla birlikte, geçerli yasa gereği yetkilendirildiğimiz durumlarda, hizmetlerimizi sunabilmek için gerekli olan kişisel bilgileri tutabiliriz. İşletmemizi ve sistemlerimizi sahtekarlık faaliyetlerinden korumak, mevcut işlevselliği bozan hataları ayıklamak ve tanımlamak için gereken kişisel bilgileri saklayabiliriz. Bu bilgilerin silinmesini isterseniz, hizmetlerimize erişim sağlayamayabilir veya kullanamayabilirsiniz. Erişim ve silme haklarınızı kullanmak için talebinizi [email protected] adresine e-posta yoluyla iletebilirsiniz.

10. Ödeme

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin sunduğu ücretli hizmetlerden ve ücretli oyunlarınızı indirmek için gerçek para birimlerini kullanacaksınız; ödeme yapmak için iOS ve Android tabanlı cihazlarınızdan kart bilgilerinizi girdiğinizde iç hizmet alımları gerçekleştirebilirsiniz. 

Ayrıca, tüm satışların kesin olduğunu ve DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin herhangi bir şekilde para iadesi yapma yükümlülüğü olmadığını kabul ve taahhüt edersiniz. Hesabınız kapatıldığında gerçek para ile satın aldığınız sanal varlıklarınızın değerini talep edemeyeceğinizi de kabul edersiniz. 

Gizlilik Politikasına göre, bu satın alma ile ilgili tüm vergi ve ücretlerin alıcı tarafından satın alınan ürünle birlikte ödenmesi gerekmektedir. DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, Hizmet aracılığıyla sunduğunuz ürün ve hizmetlerin fiyatlarını istediği zaman revize edebilir.

 DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, kredi kartı numaraları gibi finansal ve özel bilgileri saklamamaktadır.

11. Gizlilik
 • Facebook, Twitter ve diğer üçüncü taraf uygulamaları, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından açıkça paylaşılan bilgilerinizi alabilir. Eğer bir mobil cihazın yardımıyla DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’ni kullanıyorsanız, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ cihazınızın adı, telefon numarası ve coğrafi konumu hakkında bilgi verebilir.
 • Bazı hizmetlerimiz size metin mesajları göndermek yerine alternatif sunar. Bu bilgi hizmetlerini kullanmak için bize verdiğiniz telefon numarası DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından saklanır ve kaydedilir. 
 • DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından toplanan ve saklanan bilgiler, kullanıcı hesapları oluşturmak, kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlamak, kullanıcı güvenliğini korumak, dolandırıcılığı ve yasa dışı faaliyetleri önlemek ve anlaşmazlıkları çözmek amacıyla kullanılır.
 • Sadece kabul edildiğiniz takdirde, bilgilerinizi bu sözleşmede açıkça belirtilmeyen farklı şekillerde üçüncü taraflarla paylaşacağız. 
 • DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, sizin ve diğer kullanıcılar arasındaki iletişimi desteklemek amacıyla sosyal ağ üzerinden bağlantılar kabul eder. Bu nedenle, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nde açık bir profil oluşturduğunuzda, sosyal ağlarınızdaki herkesin profili görebileceğini kabul edersiniz. 
 • DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından kullanıcılarımızdan ve oyuncularımızdan toplanan bilgiler, aşağıdaki durumlarda açıklanabilir;

Gizlilik Politikasına göre, gizlilik politikamızdaki değişiklikler açıkça DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ sitesi altında yapılır, ancak bu bildirim herhangi bir izin aldığımız anlamına gelmez, gizlilik politikasındaki değişiklikler uygun değilse, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin hizmetlerini ve oyunlarını kullanmayı durdurmanız gerekmektedir, bu değişikliklere uygun şekilde, hizmetleri kullanarak ve DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sunulan oyunları oynayarak tüm değişiklikleri kabul etmiş olursunuz.

12. Çerezler ve Reklamlar

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sunulan hizmetler ve oyunlar, diğer web sitelerine ait reklamlar içerebilir. Bu reklamlara tıkladığınızda, içerik, ürün veya hizmetlerle ilgili yapılan bilgiler, temsil ve vaatlerden kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp, zarar veya bilgi kaybından DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ sorumlu değildir.

 

Bu bağlantı siteleri kişisel bilgilerinizi toplayabilir ve DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

13. Telif Hakkı

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sunulan hizmetlerin ve oyunların tüm sahiplik ve mülkiyetine ilişkin haklar (ticari marka değerleri, patentler, fikri mülkiyet vb.), Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla korunmaktadır. Hizmetleri kullanmanız için verdiğiniz hesap oluşturma ve eğlence amaçlı izin, bu amaçlar dışında herhangi bir amaçla kullanılmayacak ve DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin mülkiyet haklarını lekelemeye yönelik bir davranış olarak değerlendirilmeyecektir. 

Gizlilik Politikasına göre, bu şartlar ve kullanım amaçlarıyla uyumsuz bulunursanız, hesabınız tamamen kapatılacak ve DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin hizmetlerinden yararlanma hakkınız sona erecektir. Ayrıca, Şartlara aykırı davranmanız ve DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin mülkiyet ve telif haklarını ihlal eden eylemlere karışmanız durumunda, bu eylemler hem ceza hem de medeni hukukun ihlali olarak kabul edileceğini ve her türlü yasal çözüm yollarını ve uğranılan zararların tazminini kullanabileceğimizi kabul etmektesiniz.

14. Sorumluluk Reddi

Hizmetlerimizden ve oyunlarımızdan yararlandığınız süre boyunca tüm riskleri üstlenecek ve tüm ihmallerden kaynaklanan sorumluluğu kabul edeceksiniz. DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, sürekli ve hatasız hizmet sağlayabileceğini garanti etmez. 

 

Gizlilik Politikası’na göre, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sağlanan hizmetlerin kullanımı, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin telif hakkına saygı göstermez, bu Hizmet Koşullarına uymaz ve kullanım şartlarını ihlal eder ve sonuç olarak DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’ne zarar verirseniz ve yükümlülüğe yol açarsanız, masraflar, ücretler ve avukat ücretleri de dahil olmak üzere tüm diğer masraflar derhal DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından hukuki yollara başvurmak üzere düşünülecektir.

15. DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ'nin devralınması

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak, herhangi bir kullanıcının onayı veya bilgisi olmaksızın, sahip olduğumuz tüm hak ve yükümlülükleri istediğimiz herhangi bir kişi veya kuruluşa devretme hakkımızın bulunduğunu belirtiyoruz.

16. Geçerli Anlaşmanın Dili

Önceki Hizmet ve Gizlilik Anlaşması, kullanıcılarımız ve hizmet kullanıcıları için farklı dillerde sunulsa da, bu diller yalnızca kullanıcılarımızın kolaylığı için sağlanmıştır ve herhangi bir yasal anlaşmazlık durumunda geçerli Hizmet ve Gizlilik Anlaşması’nın terimlerine tabidir ve İngilizce dilinde geçerlidir.

17. Dış Nedenlerden Kaynaklanan Hizmet Kesintisi

Doğal afetler, savaş, terörist faaliyetler, yangın, sel, kaza gibi durumlar veya irademiz ve girişimimiz dışında gerçekleşen ağ altyapı arızaları gibi durumlar nedeniyle hizmetlerimize ulaşmada yaşanan aksaklıklardan dolayı DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak herhangi bir yükümlülüğümüz olmadığını beyan ederiz.

18. Güncel Adresler

DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ’nin geçerli adresinin Orta Mahallesi Ordu Sokak No 23 İzpark, A Blok Daire 64, 34880 Kartal/İstanbul olduğunu anlıyorum. Yasal olarak geçerli resmi ikametgah adresi olarak bu adres belirlenmiştir. 

Bu e-posta adresi aracılığıyla gönderilen tüm bildirimlerin ve duyuruların geçerliliğini, ayrıca DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sunulan hizmetleri alım süreci boyunca yapılan geçerli bildirimleri kabul ettiğinizi bildiririz.

19. Otorize Mahkeme

İşbu sözleşmeden kaynaklanabilecek herhangi bir anlaşmazlık durumunda, DKPEAK BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ile, bu anlaşmazlığın çözümünde Türk Cumhuriyeti Kanunları’nın uygulanacağını ve Türk Cumhuriyeti’nin yetkili olduğu karşılıklı olarak kabul edilir.